Ucz się w Atut Lider Kształcenia

Poznaj naszą ofertę

Jesteś absolwentem gimnazjum, liceum, a może masz już pracę i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? W ofercie szkół Atut Lider Kształcenia każdy znajdzie coś dla siebie.🤓

• Policealne Szkoły Medyczne
    Kierunki do wyboru: Opiekun medyczny, Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej
  • Szkoły Policealne
    Polecane kierunki to: Technik administracji, Technik informatyk, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik rachunkowości, Technik weterynarii, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej, Florysta
  • Licea dla Dorosłych
    To możliwość nauki i przygotowania do matury. Liceum w Atut Lider Kształcenia jest DARMOWE. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
    To solidne przygotowanie do wymarzonego zawodu. W naszej ofercie znajdziecie aż 70 modnych kierunków – TUTAJ znajdziesz pełną listę.
    (https://atutszkola.pl/…/ku…/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/)
    Po ukończeniu edukacji odbierzesz świadectwo ukończenia kursów i Dyplom Międzynarodowy, który umożliwi Ci dalszą karierę za granicą.
  • Kursy i szkolenia
    Masz hobby? Chcesz je rozwijać? Kursy i szkolenia to coś dla Ciebie! W naszej ofercie nie brakuje ciekawych zajęć tj. kursy z zakresu urody, kursy komputerowe, fotograficzne, czy kulinarne – TUTAJ znajdziesz pełną listę kursów.
    (https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/)

Zapisy cały czas trwają. W każdej chwili możesz do nas dołączyć wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na naszych uczniów czekają promocje, niespodzianki i przede wszystkim solidna porcja nauki! Do zobaczenia!