Ucz się w Atut Lider Kształcenia

Poznaj naszą ofertę

Jesteś absolwentem gimnazjum, liceum, a może masz już pracę i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? W ofercie szkół Atut Lider Kształcenia każdy znajdzie coś dla siebie.🤓

 • Policealne Szkoły Medyczne
  Kierunki do wyboru: Opiekun medyczny, Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej
 • Szkoły Policealne
  Polecane kierunki to: Technik administracji, Technik informatyk, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik rachunkowości, Technik weterynarii, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej, Florysta
 • Licea dla Dorosłych
  To możliwość nauki i przygotowania do matury. Liceum w Atut Lider Kształcenia jest DARMOWE. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
  To solidne przygotowanie do wymarzonego zawodu. W naszej ofercie znajdziecie aż 70 modnych kierunków – TUTAJ znajdziesz pełną listę.
  (https://atutszkola.pl/…/ku…/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/)
  Po ukończeniu edukacji odbierzesz świadectwo ukończenia kursów i Dyplom Międzynarodowy, który umożliwi Ci dalszą karierę za granicą.
 • Kursy i szkolenia
  Masz hobby? Chcesz je rozwijać? Kursy i szkolenia to coś dla Ciebie! W naszej ofercie nie brakuje ciekawych zajęć tj. kursy z zakresu urody, kursy komputerowe, fotograficzne, czy kulinarne – TUTAJ znajdziesz pełną listę kursów.
  (https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/)

Zapisy cały czas trwają. W każdej chwili możesz do nas dołączyć wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na naszych uczniów czekają promocje, niespodzianki i przede wszystkim solidna porcja nauki! Do zobaczenia!

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close