AutoCAD z certyfikacją Certiport

Certyfikowane kursy w Atut Lider Kształcenia
Certyfikowane kursy w Atut Lider Kształcenia

Gratka dla grafików!

Opanuj oprogramowanie AutoCAD wykorzystywane do dwuwymiarowego i trójwymiarowego programowania komputerowego! Z pomocą Atut Lider Kształcenia zdobędziesz wiedzę, nowe kompetencje i co najważniejsze – certyfikat Certiport, który otworzy nowe furtki w Twojej karierze.

Szkolenia odbędą się w największych polskich miastach, a o terminach zjazdów będziemy informować na oficjalnej stronie. Pierwszy kurs odbędzie się we Wrocławiu.  Dzwoń, żeby się zapisać 536 411 055.

Do usłyszenia!

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close