Certyfikowane kursy w Atut Lider Kształcenia

 

Certyfikowane kursy w Atut Lider Kształcenia
Certyfikowane kursy w Atut Lider Kształcenia

Zdobywaj nowe kwalifikacje!

Atut Lider Kształcenia to edukacja na najwyższym poziomie. Teraz poza szkołami dla dorosłych i kursami zawodowymi będziecie mogli zdobyć certyfikaty oprogramowań, które ułatwią życie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom.

Opanuj:

  • AUTOCAD z CERTYFIKACJĄ CERTIPORT
  • Oprogramowanie IT w magazynowaniu z CERTYFIKACJĄ ISOF-START
  • Logistyka z CERTYFIKACJĄ ANSTA
  • Systemy rezerwacyjne on-line z CERTYFIKACJĄ TITUTO

Szkolenia odbywają się w Poznaniu, Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Kursy certyfikowane
Kursy certyfikowane

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź nasza oficjalną stronę oraz oficjalny profil na Facebooku.

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close