Dyplom międzynarodowy w 4 semestry

Marzysz o wielkiej karierze?

Atut Lider Kształcenia robi ukłon w stronę słuchaczy, którym marzy się coś więcej, niż tylko świadectwo ukończenia kursu. Po szkole, w której nauka trwa dwa lata, otrzymasz Dyplom Międzynarodowy! Co to za dokument i w czym może Wam pomóc?

Wspomniane wyróżnienie jest przetłumaczone na język angielski i jest honorowane na całym świecie. To znaczy, że Twoje kwalifikacje będą brane pod uwagę nawet za granicą, jeśli planujesz międzynarodową karierę! Atut Lider Kształcenia pomoże Ci zdobyć dyplom już w 2 lata (4 semestry). Możesz wybrać zaoczny lub wieczorowy tryb nauki, żeby dopasować grafik zajęć do swojego trybu życia i pracy.

Pełna lista państw, które uznają Dyplomy Międzynarodowe: Albania, Andora, Antykwa i Barbuda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahamy, Barbados, Belgia, Belize, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Botswana, Brunei Darussalam, Bułgaria, Chiny-Hongkong, Chiny-Makao, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dominika, Ekwador, Estonia, Fidżi, Finlandia, Francja, Grecja, Grenada, Hiszpania, Holandia, Honduras, Indie, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kazachstan, Kolumbia, Lesotho, Liberia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malawi, Malta, Mauritius, Meksyk, Mołdawia (od 16 marca 2007 r.), Monako, Namibia, Niemcy, Niue, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Polska, Portugalia, Rosja, RPA, Rumunia, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Salwador, Samoa, San Marino, Serbia (i Czarnogóra), Seszele, Słowacja, Słowenia, Suaziland, Surinam, Szwajcaria, Szwecja, Tonga, Trynidad i Tobago, Turcja, Ukraina, USA, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Cooka, Wyspy Marshalla.

Każdy z kierunków w naszej szkole dla dorosłych to gwarancja najlepszej jakości nauczania według programu zaakceptowanego przez Ministerstwo Edukacji i możliwość zdobycia międzynarodowego dyplomu! Spełniaj swoje marzenia i zacznij od wyboru idealnej szkoły. Polecamy się!