Gratka dla miłośników weterynarii

Gratka dla miłośników weterynarii

Praca marzeń!

Kochasz zwierzęta i szukasz idealnej pracy? Chyba wiemy, jak Ci pomóc. Zapraszamy na kursy z zakresu weterynarii! Nauka w naszej szkole policealnej trwa 2 lata i nie musisz mieć nawet matury, żeby do nas dołączyć!

Jakie będziesz miał kwalifikacje?

RL.9.Prowadzenie chowu, hodowli i inseminacji zwierząt;
RL.10.Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych;
RL.11.Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej

Dowiedz się więcej i ZAPISZ się na kurs WETERYNARII. 

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close