Inwazja promocji w naszych szkołach!

500_prezent_nowa_www_slider

500 ZŁ w prezencie?
Dyplom Międzynarodowy?

INWAZJA PROMOCJI W SZKOŁACH ATUT Lider Kształcenia!

500 ZŁ w prezencie

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cały szereg promocji!
Dzięki ATUT Lider Kształcenia możesz zyskać uznanie w oczach pracodawcy gratisowo kończąc wybrane kursy on-line z serwisu www.e-edu.pl

Kursy z trenerem lub bez trenera. Wybierz interesującą Ciebie kategorię. Kursy zawodowe i hobbystyczne.
Każdy ukończony kurs to polsko-angielski dyplom.
Ukończenie dodatkowych kursów ułatwi Ci znalezienie pracy i wyróżni Ciebie spośród innych kandydatów!

Dyplom Międzynarodowy

Tylko w ATUT Lider Kształcenia możesz otrzymać dyplom uznawany w takich krajach jak:
WIELKA BRYTANIA, NIEMCY, NORWEGIA, FRANCJA, GRECJA, HOLANDIA, HISZPANIA, SZWAJCARIA, SZWECJA, USA.

Pełna lista państw w kolejności alfabetycznej:
Albania, Andora, Antykwa i Barbuda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahamy, Barbados, Belgia, Belize, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Botswana, Brunei Darussalam, Bułgaria, Chiny-Hongkong, Chiny-Makao, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dominika, Ekwador, Estonia, Fidżi, Finlandia, Francja, Grecja, Grenada, Hiszpania, Holandia, Honduras, Indie, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kazachstan, Kolumbia, Lesotho, Liberia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malawi, Malta, Mauritius, Meksyk, Mołdawia (od 16 marca 2007 r.), Monako, Namibia, Niemcy, Niue, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Polska, Portugalia, Rosja, RPA, Rumunia, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Salwador, Samoa, San Marino, Serbia (i Czarnogóra), Seszele, Słowacja, Słowenia, Suaziland, Surinam, Szwajcaria, Szwecja, Tonga, Trynidad i Tobago, Turcja, Ukraina, USA, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Cooka, Wyspy Marshalla

Zapytaj w swoim oddziale ATUT Lider Kształcenia o możliwość uzyskania DYPLOMU MIĘDZYNARODOWEGO!

Przyjdź do swojego Oddziału ATUT Lider Kształcenia.
Nasz Specjalista pomoże Ci wybrać najlepszy kierunek i dobierze pakiet najlepszych promocji!

ATUT Lider Kształcenia – TWÓJ KURS NA SUKCES!

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.