Kierunki najczęściej wybierane przez mężczyzn

Image of young man builder standing indoors in new flat and make repair. Looking at camera.

Znajdź coś dla siebie!

W naszej szkole Atut Lider Kształcenia nie brakuje prawdziwie męskich kierunków. Od kucharzy po mechaników i elektryków. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej wybrać kierunek, który zwyczajnie Was interesuje. Łatwiej będzie przyswoić Wam informacje i uczyć się czegoś, co sprawia Wam frajdę. Kierunki, które cieszą się dużą popularnością to:

Technik administracji – dla tych, którzy lubią pracę za biurkiem

Technik informatyk – dla tych, którzy mają duszę komputerowca

Technik weterynarii – dla miłośników zwierząt

Technik elektryk – jeśli interesuje Cię montaż instalacji

Technik budownictwa – dla mężczyzn, którzy planują rozkręcić poważny interes

Technik pojazdów samochodowych – oczywiście dla miłośników motoryzacji z zapałem do pracy

Cukiernik – dla tych, którzy odnajdują się w słodkościach

Kucharz – dla panów, którzy dobrze wiedzą, jak zadowolić podniebienia swoich gości

Każdy z wymienionych kierunków to gwarancja solidnej porcji nauki i dyplomu międzynarodowego. Ci z największym zapałem do pracy i rozwoju osobistego mają oczywiście szanse na wielki sukces. Wielu z nas przecież marzy o własnej firmie, warsztacie czy restauracji. Panowie, do dzieła!

– Wybrałem kierunek technika budowlanego, dzięki temu nie mam problemu ze znalezieniem pracy w moim fachu. Cieszę się, że postawiłem na naukę zawodu. W porównaniu do rówieśników, jest mi łatwiej. Dziś prowadzę własną działalność, a nie osiągnąłbym tego, gdyby nie właściwy wybór ścieżki edukacyjnej – powiedział nam absolwent Konrad Krajewski.

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close