Kurs AutoCAD z certyfikacją Certiport w Łodzi i Poznaniu

Kurs AutoCAD z certyfikacją Certiport
Kurs AutoCAD z certyfikacją Certiport

Zapisy trwają!

Zapraszamy na weekendowe kurs dla grafików. Z pomocą Atut Lider Kształcenia opanujesz AutoCAD i podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.

W grudniu będziecie mieli szansę opanować tajniki programu do projektowania pod okiem doświadczonego trenera. Ekspert odpowie na Wasze pytania i podzieli się z Wami sekretną wiedzą. Każdy kursant otrzyma materiały dydaktyczne i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. ☑

Startujemy w sobotę 8.12.2018 w Łodzi. Szkolenie potrwa dwa dni (w sumie 20 godzin). Na drugi kurs zapraszamy do Poznania już w sobotę 15.12.2018. Nie może Cię zabraknąć!

Zapisz się już teraz – 536 411 055.
Koszt szkolenia 500 zł brutto.
UWAGA liczba miejsc ograniczona.

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close