Masz apetyt na naukę?

Portrait of chef cook in uniform with prepaired delicious dish at the restaurant kitchen

Gastronomia na topie!

Jeszcze niedawno gotowanie zostawialiśmy mamom i babciom, ale za sprawą takich programów jak „Kuchenne rewolucje”, czy „Master Chef” sztuka kulinarna została doceniona przez młodzież. Dziś kierunki z zakresu gastronomii są tymi najpopularniejszymi. W naszej ofercie znajdziecie całą gamę kursów i szkoleń zawodowych dla przyszłych szefów kuchni.

1,5 roczny kurs zawodowy z zakresu cukiernictwa
2-letni kurs zawodowy dla kucharzy
2-letni kurs zawodowy z zakresu technologii żywności
2,5-letni kurs zawodowy z zakresu żywienia i usług gastronomicznych
1,5 roczny kurs zawodowy dla wędliniarzy
1,5 roczny kurs zawodowy dla piekarzy
2-letni kurs zawodowy dla kelnerów

Jeśli nie jesteś pewien, czy sprawdzisz się w roli kucharza i czy gastronomia jest tym, co naprawdę chcesz w życiu robić, zapisz się najpierw na kilkudniowe zajęcia, na których poznasz podstawy i zweryfikujesz swoje predyspozycje. Zapraszamy na 2-5 dniowy kurs kulinarny (kelner,catering, dietetyka)/

Wybierz to, co lubisz robić i zdobądź zawód! Międzynarodowy Dyplom ułatwi Ci karierę, a miejsc pracy w tej specjalizacji nie brakuje. Restauracje, hotele, knajpki, cukiernie i sklepy z żywnością poszukują specjalistów. A jeśli jesteś przedsiębiorczy, z pewnością rozwiniesz skrzydła decydując się na własną działalność.

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close