Masz apetyt na naukę?

Portrait of chef cook in uniform with prepaired delicious dish at the restaurant kitchen

Gastronomia na topie!

Jeszcze niedawno gotowanie zostawialiśmy mamom i babciom, ale za sprawą takich programów jak „Kuchenne rewolucje”, czy „Master Chef” sztuka kulinarna została doceniona przez młodzież. Dziś kierunki z zakresu gastronomii są tymi najpopularniejszymi. W naszej ofercie znajdziecie całą gamę kursów i szkoleń zawodowych dla przyszłych szefów kuchni.

1,5 roczny kurs zawodowy z zakresu cukiernictwa
2-letni kurs zawodowy dla kucharzy
2-letni kurs zawodowy z zakresu technologii żywności
2,5-letni kurs zawodowy z zakresu żywienia i usług gastronomicznych
1,5 roczny kurs zawodowy dla wędliniarzy
1,5 roczny kurs zawodowy dla piekarzy
2-letni kurs zawodowy dla kelnerów

Jeśli nie jesteś pewien, czy sprawdzisz się w roli kucharza i czy gastronomia jest tym, co naprawdę chcesz w życiu robić, zapisz się najpierw na kilkudniowe zajęcia, na których poznasz podstawy i zweryfikujesz swoje predyspozycje. Zapraszamy na 2-5 dniowy kurs kulinarny (kelner,catering, dietetyka)/

Wybierz to, co lubisz robić i zdobądź zawód! Międzynarodowy Dyplom ułatwi Ci karierę, a miejsc pracy w tej specjalizacji nie brakuje. Restauracje, hotele, knajpki, cukiernie i sklepy z żywnością poszukują specjalistów. A jeśli jesteś przedsiębiorczy, z pewnością rozwiniesz skrzydła decydując się na własną działalność.