Nauka na wyciągnięcie ręki

Studentki
Studentki, fot. Freepik

Gdzie nas znajdziesz?

Atut Lider Kształcenia blisko Ciebie! Nasze oddziały znajdują się w największych polskich miastach  – Gdańsk, Słupsk, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Warszawa, Łódź, Płock, Wrocław, Legnica, Opole, Częstochowa, Katowice, Rybnik, Kraków i Nowy Sącz – wybierz najbliższą placówkę i zapisz się na zajęcia. Policealna szkoła medyczna, liceum dla dorosłych, czy kwalifikacyjne kursy dla dorosłych? – W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close