Nauka na wyciągnięcie ręki

Studentki
Studentki, fot. Freepik

Gdzie nas znajdziesz?

Atut Lider Kształcenia blisko Ciebie! Nasze oddziały znajdują się w największych polskich miastach  – Gdańsk, Słupsk, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Warszawa, Łódź, Płock, Wrocław, Legnica, Opole, Częstochowa, Katowice, Rybnik, Kraków i Nowy Sącz – wybierz najbliższą placówkę i zapisz się na zajęcia. Policealna szkoła medyczna, liceum dla dorosłych, czy kwalifikacyjne kursy dla dorosłych? – W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.