Nauka ze środków UE

Atut Lider Kształcenia dzięki środkom z Unii Europejskiej przygotował ofertę kursów i szkoleń, za które nie pobieramy opłat. Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego będą mieli okazję skorzystać z kursów z kilku dziedzin.

Lista kursów, które są objęte projektem obejmuje:

  • kwalifikacyjny kurs zawodowy Opiekun Medyczny;
  • kurs Uprawnienia UDT Wózek Widłowy;
  • krótkie kursy certyfikowane z wykorzystaniem oprogramowania IT: AutoCAD, Magazynier, Specjalista ds. turystyki, Recepcjonista;
  • kursy przygotowujące na studia.

Nasz oddział w Koszalinie zaoferuje słuchaczom kierunku Opiekun Medyczny wsparcie w postaci jednomiesięcznego stypendium w kwocie 1800 zł. Na taką samą pomoc mogą liczyć osoby, które zapiszą się na zajęcia uprawniające do poruszania się wózkiem widłowym.

Na szkolenia zapraszamy mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na wszystkie zainteresowane osoby.

Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i trenerską.

Więcej informacji u koordynatora projektu, Pani Moniki Bezak, tel. 500 593 432 lub m.bezak@chcenastaz.pl

Zapraszamy!

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close