Dlaczego my?

Jesteśmy gwarantem jakości

Mamy uprawnienia szkoły publicznej, dzięki temu możemy korzystać z programów MEN. Jeśli wybierzesz szkołę dwuletnią, kończąc naukę zdobędziesz państwowy dyplom z tytułem technika. Po szkole rocznej zostaniesz specjalistą w zawodzie zgodnym z Polską Klasyfikacją Zawodów.

Profesjonalna kadra

Zatrudniamy tylko fachowców w swojej dziedzinie, którzy posiadają uprawnienia pedagogiczne, ukończyli specjalne kursy, na których zdobywali wiedzę, o tym jak należy nauczać konkretnych przedmiotów oraz kwalifikacje zawodowe, tytuły naukowe i specjalizacje odpowiadające kierunkom na jakich uczą w ATUT Lider Kształcenia. Wykładowcy indywidualnie traktują każdego naszego słuchacza, służą pomocą w zdobyciu i uzupełnieniu wiedzy, systematycznie podlegają ocenie naszego specjalisty – Dyrektora ds. Dydaktycznych. A przede wszystkim są otwarci na wszystkie uwagi zgłoszone przez słuchaczy.

Zawody na topie. Doradztwo zawodowe

Zatrudnieni przez nas doradcy zawodowi obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy. Dzięki temu możemy Ci natychmiast zaoferować kształcenie w najbardziej popularnych kierunkach! Wiemy na czym Ci zależy. Jesteśmy szkołą, która Cię rozumie. Szybko i skutecznie reagujemy. Do naszej oferty wprowadzamy nowe zawody i specjalności, po to abyś (tak jak my) wyprzedzał konkurencję. Bo… uczymy zawodowo!

Niskie ceny i dogodne płatności

Pamiętaj, że dobra szkoła nie musi kosztować drogo. W ATUT Lider Kształcenia na wybranych kierunkach możesz uczyć się za darmo.
UWAGA! Czesne już od 0 złotych! Nie płacisz wpisowego! A jeśli naszą szkołę polecisz swoim znajomym, masz semestr gratis!
Liceum Ogólnokształcące – cała nauka za darmo.

Profesjonalne pracownie zawodowe

Abyś dobrze nauczył się swego zawodu, będziesz mógł korzystać z naszych pomocy naukowych i nowoczesnego sprzętu, takiego, który będziesz obsługiwał w swojej przyszłej pracy. Zapewniamy pracownie wyposażone zgodnie z wytycznymi MEN. Realizujemy najnowsze programy nauczania. Dajemy Ci tym samym gwarancję tego, że nie zajmujemy się przestarzałymi technologiami i nieaktualnym, wycofywanym z rynku sprzętem. ATUT Lider Kształcenia to nowoczesna szkoła, stworzona dokładnie wg Twoich potrzeb!

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2008/Certyfikat Firma Roku 2012

ATUT Lider Kształcenia wdrożyła system zarządzania jakością i od 4 grudnia 2007r. posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2008. Potwierdza to, iż dbałość o jakość świadczonych przez nas usług jest priorytetem firmy. Daje klientom gwarancję, że Szkoła prowadzona jest w sposób sprawny, skuteczny, efektywny i zorientowany na potrzeby swoich klientów, ponieważ spełnia wymagania związane z ciągłym podnoszeniem jakości świadczonych usług.