Gorzów Wielkopolski - Szkoła podstawowa dla dorosłych

ATUT Lider Kształcenia - Szkoła podstawowa dla dorosłych

Zgodnie z reformą edukacji z 2017 roku i wycofaniu szkół gimnazjalnych – nie jest już realizowany nabór do pierwszych klas gimnazjów. Powrócił model 4-letniego Liceum Ogólnokształcącego, reforma wprowadza również kształcenie ośmioletnie w szkołach podstawowych.

W Szkole Podstawowej dla Dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim, mogą uczyć się osoby powyżej 16 roku życia, które z różnych powodów zmuszone były przerwać edukację rozpoczętą w szkole podstawowej lub ze względu na inne obowiązki, nie mogą kontynuować nauki w szkole dziennej.

Nasza Szkoła Podstawowa posiada uprawnienia szkoły publicznej. Przyjmujemy na semestr pierwszy klasy VII, absolwentów klasy szóstej szkoły podstawowej lub osoby, które ukończyły szóstą klasę starego typu.

Nauka trwa 2 lata tj. 4 semestry - realizujemy podstawy programowe Ministerstwa Edukacji.

Będąc w naszej Szkole Podstawowej, możesz jednocześnie zapisać się na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - które gwarantują wiele możliwości na rynku pracy.

Zostanie Słuchaczem naszej Szkoły Podstawowej w Gorzowie Wielkopolskim jest bardzo proste. Możesz zapisać się on-line, a my zajmiemy się resztą formalności!

Wymagane dokumenty:

• ukończona sześcioletnia szkoła podstawowa
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla (duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie)
  • 3 zdjęcia
  • bez egzaminów wstępnych, decyduje kolejność zgłoszeń

wykrzyknik

Opłaty: Istnieje możliwość rozłożenia czesnego na raty!

Lokalizacja i dojazd
W Gorzowie Wielkopolskim czekamy na Ciebie w Centrum – wejście mieści się obok drzwi banku ING. Możesz do nas dojechać tramwajami linii 1, 2 lub 3.