Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych

Jedyna w Polsce szkoła, w której możesz rozpocząć naukę w Szkole Podstawowej dla Dorosłych.

To propozycja dla wszystkich, którzy ukończyli 6 lat szkoły podstawowej, a teraz myślą o rozpoczęciu nauki w gimnazjum.

Zgodnie z reformą edukacji – nie jest już realizowany nabór do pierwszych klas gimnazjów. Reforma wprowadza kształcenie ośmioletnie w szkołach podstawowych, powraca też model 4-letniego liceum.

Jeśli masz skończoną 6-letnią podstawówkę i chcesz kontynuować naukę, to ta szkoła jest właśnie dla Ciebie. To aktualnie jedyna możliwa forma kontynuacji nauki!

Prowadzimy zapisy na I semestr VII klasy!

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych jest propozycją dla osób, które nie kontynuowały nauki po 6 klasie Szkoły Podstawowej, a marzą o zdobyciu dalszego wykształcenia. Szkoła Podstawowa jest pierwszym i elementarnym etapem edukacji, ponieważ umożliwia dalsze kształcenie. ATUT Lider Kształcenia daje tę możliwość jako jedyna szkoła w Polsce!

Oferujemy naukę w Szkole Podstawowej dla Dorosłych w klasach 7 i 8. Nauka trwa 4 semestry (2 lata). Absolwent otrzymuje świadectwo na druku MEN.

Kontynuuj naukę zaocznie, niezależnie od wieku, bez rezygnowania z pracy i codziennych obowiązków! Zapisy przyjmujemy od osób, które ukończyły 16 lat. Zapisz się i korzystaj z naszych promocji!

Uprawnienia szkoły publicznej!

CZESNE GRATIS!