Otwórz własny warsztat samochodowy

Technik pojazdów samochodowych
Technik pojazdów samochodowych

Z nami to takie proste!

Jeden z najpopularniejszych kursów zawodowych w Atut Lider Kształcenia – Technik pojazdów samochodowych to zawód przyszłości! Chcesz zostać specjalistą w tej dziedzinie? Zapisy na rok szkolny 2018/2019 wciąż trwają!

Cały kurs trwa 2,5 roku (5 semestrów). W czasie zajęć poznasz tajniki klasycznej budowy pojazdów, oraz najnowsze technologie.

TUTAJ Zobacz szczegółowy plan nauczania i dołącz do nas.

Do zobaczenia na zajęciach.

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close