Praca jak marzenie!

Marzy Ci się dobrze płatna praca w relaksującej atmosferze?

Nie mogłeś lepiej trafić! W Policealnej szkole medycznej Atut Lider Kształcenia zdobędziesz fach technika masażysty.

Kurs trwa 2 lata (4 semestry). W tym czasie poza teorią poznasz technikę wykonywania masaży różnego rodzaju. Będziesz mógł prowadzić także terpię osób, których sprawność ruchowa jest ograniczona z poowdu choroby.

Zobacz więcej: Zapisując się na kierunek Technik masażysta uzyskasz następujące korzyści

Na rynku brakuje wykwalifikowanych pracowników, a strony z ogłoszeniami o pracę pękają w szwach. Polacy coraz częściej pozwalają sobie na drobne przyjemności, pobyty w SPA lub po prostu dbają o swoje zdrowie. Jako masażysta możesz im w tym pomóc!

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close