Realizujemy podstawy programowe zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Atut Lider Kształcenia - szkoła dla dorosłych
Atut Lider Kształcenia – szkoła dla dorosłych

A to wszystko w weekendy!

Atut Lider Kształcenia to prywatna szkoła z uprawnieniami szkoły państwowej. To znaczy, że wszystkie kursy są realizowane w oparciu o podstawy programowe zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Ucz się w weekendy i zdobywaj wiedzę, po którą inni sięgają w tygodniu. Łącz obowiązki zawodowe z rozwojem osobistym i stań się lepszą wersją samego siebie! Kształcimy, pomagamy, motywujemy do działania. Dołącz do nas!

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close