Rekrutacja trwa!

Student studying on tablet pc

UWAGA! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Jesteś absolwentem gimnazjum, liceum, a może masz już pracę i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? W ofercie szkół Atut Lider Kształcenia każdy znajdzie coś dla siebie 🤓

Policealne Szkoły Medyczne
Kierunki do wyboru: Opiekun medyczny, Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej. Nauka w naszej szkole medycznej trwa od 1 do 2 lat w zależności od wybranej specjalizacji.

Szkoły Policealne
Polecane kierunki to: Technik administracji, Technik informatyk, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik rachunkowości, Technik weterynarii, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej, Florysta. Nauka na większości kierunków trwa 2 lata (4 semestry).

Licea dla Dorosłych
To możliwość nauki i przygotowania do matury. Liceum w Atut Lider Kształcenia jest DARMOWE. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
To solidne przygotowanie do wymarzonego zawodu. W naszej ofercie znajdziecie aż 70 modnych kierunków – TUTAJ znajdziesz pełną listę