Starsze pokolenie Cię potrzebuje

Zostań opiekunem medycznym

Oddziały policealnych szkół medycznych Atut Lider Kształcenia zapraszają na krótkie kursy z zakresu opieki medycznej. Zostań opiekunem osób starszych – oni Cię potrzebują. Nauczymy Cię nawiązywać kontakt z podopiecznymi i obsługi specjalistycznych urządzeń. Poznasz też podstawy zabiegów pielęgniarskich. Poznaj szczegóły i dołącz do grona zadowolonych absolwentów. Więcej znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy!

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close