Studia, czy szkoła policealna?

Student

Sprawdź, co wybrać!

Jesteś już po liceum, technikum, a może zawodówce i chcesz kształcić się dalej? Świetny wybór! Zastanów się teraz, co jest dla Ciebie najważniejsze. Powszechnie wiadomo, że różnorodne kierunki studiów niewiele dają w praktyce. Jeśli ktoś trafi później do pracy w zawodzie, może nazwać się prawdziwym szczęściarzem. Jaki jest więc przepis na sukces?

Musisz zdać sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach to nie dyplom magistra zagwarantuje Ci dobrze płatną posadę. Liczy się to, co naprawdę potrafimy robić. Warto więc skupić się na zdobywaniu konkretnych umiejętności. Tutaj Atut Lider Kształcenia wychodzi Wam naprzeciw. W naszej ofercie znajdziecie konkretne specjalizacje.

Możesz wybrać jeden z 75 kursów zawodowych, które zagwarantują Ci świetny start. Po dwóch latach brania czynnego udziału w zajęciach będziesz mógł pochwalić się Dyplomem Międzynarodowym i szczegółową wiedzą, a właśnie to cenią sobie przyszli pracodawcy. Zaletą szkoły dla dorosłych jest także fakt, że zjazdy odbywają się w co drugi weekend, możesz więc pracować i uczyć się jednocześnie. To dobre rozwiązanie dla młodych osób ceniących sobie niezależność.

Przekonaliśmy Cię? Zapraszamy do najbliższego oddziału Atut Lider Kształcenia – do zobaczenia na zajęciach 🙂

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close