Systemy rezerwacyjne on-line z CERTYFIKACJĄ TITUTO

Tituto - szkolenia Atut Lider Kształcenia
Tituto – szkolenia Atut Lider Kształcenia

Ułatwia życie branży hotelarskiej i turystycznej

Zdobądź certyfikat informatycznego oprogramowania Tituto do rezerwacji on-line. To innowacyjne rozwiązanie dedykowane branży hotelarskiej i turystycznej. Jeśli prowadzisz hotel, jesteś pracownikiem takiej placówki lub po prostu interesują Cię nowinki informatyczne to zapisz się na kursy organizowane przez Atut Lider Kształcenia.

Szkolenie potrwa 1 dzień (w sumie 8 godzin). Wybierz najwygodniejszą lokalizację i dołącz do nas – nie pożałujesz! Więcej informacji uzyskasz kontaktując się  z nami telefonicznie 536 411 055

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close