Szkoła dla dorosłych nie musi być droga

Student studying on tablet pc

Obalamy mit!

Szkoła dla dorosłych to duży wydatek? Nieprawda!  Atut Lider Kształcenia dzięki środkom z Funduszu Unijnego ma dla Was ofertę nie do odrzucenia. Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego będą mieli okazję skorzystać z BEZPŁATNYCH kursów.

Nasz oddział w Koszalinie zaoferuje słuchaczom kierunku Opiekun Medyczny wsparcie w postaci jednomiesięcznego stypendium w kwocie 1800 zł. Na taką samą pomoc mogą liczyć osoby, które zapiszą się na zajęcia uprawniające do poruszania się Wózkiem Widłowym.

Zdobądź nowe kwalifikacje i zostań mistrzem w swoim fachu. Przygotowaliśmy się też na kursy dla miłośników informatyki. Krótkie kursy z przydatnych oprogramowań (np. AutoCAD) także będą darmowe. Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Osoba do kontaktu – Monika Bezak
tel. 500 593 432
m.bezak@chcenastaz.pl

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close