Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Dołącz do nas!

Jesteś absolwentem szkoły średniej i zastanawiasz się nad wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej? W szkołach Atut Lider Kształcenia zdobędziesz prawo do wykonywania najbardziej opłacalnych i przyszłościowych zawodów. Jakich? Wybór należy do Ciebie! Nasza bogata oferta programowa pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy też tych, którzy rozpoczęli już karierę zawodową, ale chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód.

Pełną listę oferowanych kierunków znajdziesz TUTAJ. 

 

Poprzez dalsze korzystanie z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close